Praca w naszej firmie

STOLARZ MONTER MEBLI
Zadania:
  • wykonywanie, składanie  i montowanie mebli
  • wycinanie, łączenie, frezowanie, oklejanie etc.
  • załadunek mebli
  • dostawa do klienta
  • montaż ściśle z projektem

Wymagania:
  • doświadczenie w stolarstwie
  • umiejętność posługiwania się rysunkiem technicznym i narzędziami stolarskimi
  • wyobraźnia przestrzenna
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie - konkurencyjne w porównaniu do innych pracowdawców
  • premię za dobrze zrealizowane zadanie

PROJEKTANT MEBLI KUCHENNYCH
Zadania:
  • wykonywania projektów wg szkicu po pomiarze u klienta
  • nadzór nad poprawkami klienta
Wymagania:
  • znajomość branży meblowej oraz nadchodzących trendów
  • doświadczenie w projektowaniu mebli
  • kraetywność

Oferujemy:

Chętnie nawiążemy współpracę z biurem projektowym na zasadzie umowy współpracy.
Możliwe rozwiązania barterowe.